Шановні колеги та партнери!

 ТОВ «ДВА АГРО УКРАЇНА»  є структурним підрозділом корпорації DVA AGRO GmbH, яка в свою чергу входить в групу компаній  DVA INTERNATIONAL 

http://dva-group.com/

Під логотипом компанії знаходиться девіз  «Just what you need» (Саме те, що Вам потрібно). Це вираження нашого взаєморозуміння у всіх бізнес-процесах. Це щоденний стимул для наших співробітників. Це обіцянка для наших клієнтів і партнерів.

Згідно з цією філософією та місією, за якою живе кожен член нашої зростаючої команди, ми прагнемо задовольнити всі Ваші потреби як сьогодні, так і в майбутньому. Ми намагаємося всебічно використовувати та розвивати свої сили, знання та переваги на користь тим, хто обрав саме нас.

Мета  компанії  допомогти землеробам швидко і правильно уникнути можливих загроз щодо втрат урожаю та обрати персональну стратегію догляду за культурами. Ми розуміємо цінність своєчасного і надійного захисту Ваших посівів.

На Вашому боці – молодий амбітний колектив підприємства з більш як 40-річною історією, зосереджений на використанні базових та іноваційних технологій у виробництві та постачанні високоефективних якісних продуктів, які цілком і повністю відповідають вимогам та інтересам сучасного споживача.

Продукція компанії – це дієвий інструмент на шляху до гарного врожаю і ми з впевненістю можемо сказати, що це саме те, що Вам потрібно!